| SebiRebe a întrebat:

Bună, Care esti diferența între PlayStation 4 Slim şi PlayStation 4 Pro, Care este mai bun? Vă mulțumesc

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

PlayStation 4 Pro are GPU de 2 ori mai bun decat PlayStation 4 Slim + inca 500 Giga memorie. Mai sunt si alte diferente cum ar fi USB 3.0 (x2 ) / USB 3.0 (x3) dar nu ajuta la performanta, nu cred ca te intereseaza.
PS 4 Pro e categoric mai bun.

| BogdanBz a răspuns:

Daca nu ai televizor care sa suporte rezolutie 4k, atunci nu da banii pe playstation pro. Jocurile merg foarte bine si pe playstation 4 slim.