| Alinut_Dan_1996 a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine sa creez un server de cs? va rog care stie adaugati id mess: alinsmecherutz

Răspuns Câştigător
| bogdanboss2012 a răspuns:

Http://www.tutorialecstrike.com/inst_server.html nu se fac servere bune te sfatuiesc sa nu faci de acolo am facut si eu un server de acolo dar nu merg plugin-urile un server bun se face din minte chiar daca nu iese bine macar stii ca ai incercat. Bafta!

3 răspunsuri:
| Micr0Ic3 a răspuns:

Alin, eu am un server populat de cei de la mine de la scoala...il deschid doar cand intru pe calculator, este foarte ok, dar ca sa fie populat de toata Romania sau chiar de cei de peste hotare...trebuie hostat iar pentru host trebuie bani, iti dau linkul si sper sa te ajute, te rog FUNDA http://www.tutorialecstrike.com/inst_server.html