| 1mist3r a întrebat:

Caut un metin gen "Metin2 Black Magic" imi place ala ca faci bani repede, dar si itemele is scumpestraight face numai ca nu are cal.cine imi poate da un asemenea metin? ca asta nu merge, imi da o eroare, va roogg FUNDA* +vot, metinu e pvm si vreau tot la fel unu' in care sa pot face de ex in 1 ora 100kk cam asa faci pe ala dar un otel +9 e vreo 700kk, va roogstraight face

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xHellBoYx a răspuns:

Www.metin2ero.ro este un server pvm fara 6/7 cu lv maxim 105 evolutii pana la beta, hostat 24/24

| CălinPL a răspuns:

4yoursmt2
Stellmt2
Apollomt2
4drugsmt2

| Carare_Alex_1998 a răspuns (pentru CălinPL):

Http://metin2wars.ro/index.php E foarte super mega fain Intra pe el RAte 1000 Toate otel ieftin la magazin iteme 2013 GM foarte prietenosi intra TE asteptam :D

| Carare_Alex_1998 a răspuns:

POftim un metin Foarte misto GM prietenosi iteme 2013 Rate 1000
http://metin2wars.ro/ TE astept BAFTA

| Sebastian_Madalin_1997 a răspuns:

Metin2 Lunaris
metin2 Fier