| Anutza111 a întrebat:

Ce jocuri as putea sa ma joc pe afara gen adevar si provocare... etc? DAU FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| JeffRider93 a răspuns:

Urmatoarea carte smug :]]] E epic. Poti sa-i pui pe cei cu care joci sa faca diferite tampenii, iar ei n-au voie sa refuze. Daca refuza, ies din jos.Sau vati-ascunselea.Si daca e noapte, puteti sa jucati ceva cu vampiri si chestii.Asa faceam eu cand aveam vreo 14-15 ani si stateam cu pusti de 10 din plictiseala :]] Poti sa-i sperii si chestii.E distractiv.Sau puteti spune povesti horror si chestii.Bafta;] Sper ca te-am ajutat.