| katalinakarina a întrebat:

Ce jocuri am putea sa jucam la o petrecere in afara de adevar sau provocare? vom fi 7 sau 8 copii. multumesc

2 răspunsuri:
| crismacleane a răspuns:

Ati putea juca de exemplu foc, procente, sau chiar ati putea face un concurs de cultura generala asemanator cu te pui cu blondele doar ca in loc de bani ati putea sa dati de exemplu o bautura racoritoare pentru cel ce castiga. Sper ca te-am ajutat si de se poate sa imi dai o funda.Asta daca vrei.

| 01234 a răspuns:

Sticluta sau poate si karaoke... ii destul de amuzant laughing