| DNY_3778 a întrebat:

! CarE stiti sh voi jocuri misto in grupppppppp? in afara de.,,, adevar provocare,,,, fantanita,,,,,,,,,,,,,,? fundaaaaa

2 răspunsuri:
| doublers a răspuns:

FAZAN ...in caz ca nu stii cum se joaca uite:un jucator incepe a spune alfabetul in gand zicand A si incepe... cel de langa el zice stop si de exemplu el s`a oprit la E si trebuie sa zica altcineva un cuvant cu E. Elan si tu trebuie sa zici cuvant cu AN.Andreea de ex:d PS: cand ai FAZAN ai iesit din joc iar cel care ramane ultimu` castiga! :d funda :d

| DNY_3778 explică:

Da si fara fazan c e naspa il stiam