| KatomikaTakumi a întrebat:

Ce jocuri pentru Xbox 360 pentru fete stiti?
Ceva unde sa imi aleg/fac un avatar si sa fac "misiuni"...

Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| alex5259 a răspuns:

Ce-i drept nu prea se gasesc jocuri pentru fete la consola xbox 360, dar iata cateva foarte bune pentru tine :
- Hannah Montana The Movie
- just dance 3 ( daca ai kinect )
- Barbie Horse and Ride
- My Horse & Me 2
- Kinect Animals ( tot daca ai kinect )
iar daca vrei ceva de fete putin horror, dar foarte creativ, iti propun jocul :
- alice madness returns.
sper sincer ca te-am ajutat si iti urez mult noroc. { daca ti-a placut raspunsul meu, te rog frumos sa-mi dai fundita } happy

4 răspunsuri:
| roormaf12 a răspuns:

Saint Row 3 ar fi perfect pentru tine

| KatomikaTakumi explică (pentru roormaf12):

Am uitat un mic detaliu...
FARA IMPUSCATURI!
Mie nu imi plac impuscaturile sad
Misiuni adica ceva gen, nu stiu... Sa lucrez undeva si cei de acolo sa ma puna sa le aduc ceva, sau pe cineva. Sa ma plimb de colo colo cu avatarul. Ba la cineva, care ma pune sa ii aduc ceva, iar acel ceva il obtin daca ma duc la nu mai stiu cine si din astea
Nu cu impuscaturi sad

| roormaf12 a răspuns (pentru KatomikaTakumi):

Atunci Sims 3

| KatomikaTakumi explică (pentru roormaf12):

Am deja sims 2 si m-am plictisit de el, nu mai vreau simis sad