| ZOUKYE a întrebat:

Ce jocuri shooter stiti? Dar sa fie compatibil cu sistemul asta:Core procesor4000+2. 11 GH, 1. 00Go din RAM.PLS raspundeti rapid ma plictisesc de moarte!

6 răspunsuri:
| Freshh a răspuns:

Daca ai fi spus si placa video ar fi fost mai bine. Oricum : Left 4 Dead 2, Timeshift, CoD Modern Warfare 1, 2, Rage, F.3.A.R.,Gears Of War, Kane & Lynch, Crysis, Far Cry 2, Half Life 2.

| Mariussss14 a răspuns:

The punisher, arma, sniper the ghost warrior, operation flashpoint, hitman blood money, arma2

| robertos41 a răspuns:

Pai ar fi Cod MW3

| robertos41 a răspuns:

MW 1 scuze de greseala

| ZOUKYE explică (pentru robertos41):

In afara de seria cod ca am jucat-o.Si fara bitefielt3 si homefront.

| robertos41 a răspuns:

Dar ati uitat ceva foarte bun battlefield, battlefield bad company 2