| AndreeaM1 a întrebat:

Ce nume sa imi pun in ourWorld? sunt fata,ma cheama pisiik. Vreau ceva de genul asta: SkyLlerBlack,Biscuitel, Balonash 8D, etc.

Răspuns Câştigător
| CrYstyY2012 a răspuns:

Iti recomand niste nume asa cum vrei tu "smechere" uite :вιѕ¢υιтzєєℓ, BiScUiTzEeL, BaLoNaSh 8D, ßÁĹŐŃÁŚĤ 8Ď Si daca mai vrei sa mai adaugi inca, cateva nume uite si siteul http://www.minderlegaal.nl/ pls funda :o3 :*

4 răspunsuri:
| Batanasi_Petre-Virgil_1994 a răspuns:

Pai puneti si tu numele astatongueisikutza

| Alexandru_Andrei_1984 a răspuns (pentru Batanasi_Petre-Virgil_1994):

Si eu joc ourworld de mult am lvl 28 si ma numesc albert 352 o sa va dau un cont de ourworld: florianoo68@yahoo.com parola stefan sunt adevarate asta le puteti incerca nume il cheama bosul 411 si are lvl 19

| Alexandru_Andrei_1984 a răspuns:

Eu la ourworld am lvl 28 ma cheama albert 352 si sunt smecher luati un cont : florianoo68@yahoo.com parola stefan

| georgyka24 a răspuns:

Pai biscuitel x3 laughing tongue