| Lorena6879 a întrebat:

Buna, ce pc de gaming imi recomandați la un pret de 2000 lei? Sa meargă toate jocurile f bine.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu este lol. Ce inseamna foarte bine si ce jocuri? Daca vrei sa joci din ultimii doi ani, cu 2000 de lei in niciun caz. Daca vrei csgo, lol si gta online ar mai merge.

| SelenaTpu a răspuns:

La 2000 de lei nu găsești. La dublu da.

| cehos69 a răspuns:

Pc de gaming la un pret de 2000? cand doar o placa video porneste de la banii astia pentru gaming ff bine...

| Lorena6879 explică (pentru cehos69):

Am pus intrebarea asta pentru ca nu ma pricep la pc uri. Si nici nu as investii într-un pc asa mult, pana 2000 lei si gata