| cFlorin a întrebat:

Vreau un link cu un mouse de gaming bun ( il folosesc la jocurile cu impuscaturi ) cu pret sub 60ron. Ce imi recomandati?

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Sa te duci sa imparti pliante pentru un buget decent sau sa te lasi de jocurile cu impuscaturi.

| Ovydiw a răspuns:

Nu conteaza mouse`ul.
Iti iei unul care sa il manevrezi usor, sa iti vina bine la mana si apoi il setezi din pc.
La jocurile Shooter iti recomand sa nu dai sa se miste foarte repede sageata, pentru ca daca misti numai putin tragi unde nu trebuie, asa daca se misca mai incet e mai simplu.
Bafta!

| ıllııllısTяäiหÜıllııllı a răspuns:

Eu am A4TECH OSCAR LASER XL-730K il recomand. Il folosesc de 3 ani aproape si merge foarte bine. Te sfatuiesc sa iti cumperi si un pad ca sa se miste bine.
Link http://www.pcgarage.ro/......ing-mouse/

Preturile de pe net sunt cam exagerate eu am dat 65ron pe el si are si picioruse de schimb 2 seturi

| ragemvp a răspuns:

A4Tech X-718BK

| Meset a răspuns:

Eu am un mouse de gaming XL-750BK, are 7 butoane, are CD de instalare pentru diferite optinuni, designeul este pur si simplu bestial.Ce-i drept eu am dat pe el 80 ron, dar a meritat complet crede-ma.

| Xdomnitorul a răspuns:

Sal frate ei bine eu joc cs de aprox 5ani dar nu pot juca fara un mouse bun iti zic sastrangi bani si sa iti ies unul mai bun de ex steelseries sensay