| iuss12345 a întrebat:

ce telefon sa imi cumpar?
Am de ales intre un NOKIA LUMIA 920 si un LG OPTIMUS G

4 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Eu ti-as recomanda LG L9 P768e daca mai gasesti seria asta. Sunt bune si fiabile, vin cu jelly bean si tine bateria 2-3 zile.

| MasterChyef a răspuns:

Sall.
NOKIA LUMINA 920 parerea mea.

| iuss12345 explică:

E975

| dragos357 a răspuns:

Salut! Eu zic ca e bun si Nokia Luminia 920, dar LG Optimus G are cu cateva chestii mai bune:java, camera mai buna de megapixeli(13 MP)dar nu stiu sigur la ce LG Optimus G te referi caci eu am gasit G E975, dar Nokia Luminia 920 are si foto/editor dar MP mai scazut(8 MP).

Nokia Luminia 920.Pret:
Emag-1449 lei.
ShopMania-1199-3199lei

ShopMania-LG Optimus G (E975)-1382-2400lei

Probabil ca tu stii de unde sa-ti iei, eu as zice sa ei Nokia Luminia 920 pentru ca are si video/editor.
Daca nu esti sigur inceargaa site-ul "Random.org",unul este cu numere altul este cu scris.
Dar poti sa le numerotezi pe random cu numere.
Sper ca te-am ajutat!

Bafta cu alesul telefonului!