| motanwwe a întrebat:

voi ce telefon ati alege dintre acestea 2 :LG optimus l5 2 e450 si Nokia lumia 520? de ce ati ales pe unu si nu pe celalalt?

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Tie ce-ti place mai mult? daca vrei ceva simplu, ia-ti Nokia, daca vrei ceva mai complex, un telefon pe care ti-l personalizezi cum vrei si o gramada de jocuri atunci ia-ti LG-ul, iti recomand android dar daca tie iti place Nokia si windows phone iti poti lua Nokia, are un prieten de-al meu, il scapa pe jos, nu are nimic, sticla rezista excelent de bine la zgarieturi, se zgarie foaaarte foarte greu! eu as alege LG-ul dar m-as indrepta spre xperia M sau E1, poate chiar E3winking

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Pe la acelasi pret ai xperia M, dublu ca specificatii, 1 Gb RAM, 1 ghz dual core si gpu adreno 305, cu root si un card mare iti instalezi o gramada de aplicatii, recomand pe acest telefon modern combat 3-4-5, real racing 3, nfs mw, asphalt 8, dead trigger 2 si multe multe altele, aproape orice joc merge fara nici o problema!

| motanwwe explică (pentru RB26DETT):

Dar dintre cele 2 pe care le-am specificat in intrebare? ce zici de ele care e mai bun. din cele dint intrebare

| RB26DETT a răspuns (pentru motanwwe):

Tie ce-ti place mai mult? daca vrei ceva simplu, ia-ti Nokia, daca vrei ceva mai complex, un telefon pe care ti-l personalizezi cum vrei si o gramada de jocuri atunci ia-ti LG-ul, iti recomand android dar daca tie iti place Nokia si windows phone iti poti lua Nokia, are un prieten de-al meu, il scapa pe jos, nu are nimic, sticla rezista excelent de bine la zgarieturi, se zgarie foaaarte foarte greu! eu as alege LG-ul dar m-as indrepta spre xperia M sau E1, poate chiar E3winking

| ymma a răspuns:

Eu as alege Nokia