| DianaDia85 a întrebat:

Cine ar putea sa ma ajute si pe mine la instalarea jocului The sims 4 prin TeamViewer? Multumesc dau funda s-au ce vreti ca nu prea stiu cum se procedeaza happy...P.s: Am si patchul The sims 4 G to work deci va rog cineva care se pricepe..Multumesc inca o data!

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Te pot ajuta eu daca doresti... si iti pot spune si daca ar rula jocul pe PC-ul tau.

| DianaDia85 explică (pentru RareşTPUro):

Ok iti dau adresa mea de email sau cum facem ca sa poti sa te uiti in pc?

| RareşTPUro a răspuns (pentru DianaDia85):

Iti dau un mesaj privat aici pe TPU, in stanga iti va bipui [Mesaje] in momentul cand vei primi mesajul.