| AnaaDubby a întrebat:

happy
Cine imi poate da ceva jocuri ce se instaleaza pe calculator?
Gen din acelea cu avatar, magazine etc. laughing
Merci mult,:*
Dau fundita :*

6 răspunsuri:
| NakaTaka a răspuns:

Uite am inceput sa joc metin2.E adevarat un joc frumos, asa cum ai cerut.trebuie sa faci misiuni

| AnaaDubby explică (pentru NakaTaka):

Chiar acum imi instalam, dar imi spune ca laptopul meu nu suporta ceva legat de 3D. sad

| NakaTaka a răspuns (pentru AnaaDubby):

Dar ai NVidia? cu ala merge 3g si in niciun caz nu exista 3d.Il poti instala de pe www.nvidia.com

| NakaTaka a răspuns:

Daca nici asa cumpara 3g(GeForce)

| danielutza9999 a răspuns:

Poti incerca My Kingdomfor the Princess
Delicious-Emili'sWonder Wedding
daca mai vrei iai dau un site

| NakaTaka a răspuns (pentru danielutza9999):

De fapt, mi s-a intamplat si mie dar nu am avut nVIDIA si zicea:"Cannot play; No 3g.