| Luci1988 a întrebat:

BUNA Cine imi spune ce mouse sa imi iau pentru cs , care este cel mai bun ? Bugetul meu este in jur de 160 lei plus minus 30 , cine ma ajuta DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Madalin25 a răspuns:

Cred ca cel mai bun mouse e x7 e vrei 60-70 de lei si in plus iti ajunge si pentru o tastatura tot x7 de la ATECH

4 răspunsuri:
| DjDOCALyN a răspuns:

Sincer eu cand mi-l-am ales m-am uitat daca se misca repede pe birou apoi daca se misca bine sensivity-ul! depinde cu ce sensivity joci! oricum daca vrei sa iti cumperi mouse mistou din cate stiu eu sunt unele Logitech cu dublu click(2X) este super asta il am eu acum te ajuta sa nu tragi mai multe de 2-4 gloante.winking! Funda?big grinbig grin

| qPuNcT a răspuns:

Http://store.razerzone.com/store/razerusa/en_US/pd/productID.169416100 ...asta e cel mai bun.am avut si eu.tragi de te fac toti codat...chiar daca e scump.eu zic sa iei ceva de calitate. si plus un mousepad bun.,, si ala esti:)

| iubaretulcata a răspuns:

Sal Luci1988 eu iti recomand sa intri e okazii.ro gasesti acolo cea mai mare gama de mouse si la cele mai mici preturi de ce? pentru -ca poti negocia cu vinzatorul tu direct si iti poti cumpara la pretul cel mai bun dorit de tine ...bafta tot binele din lume

| Luci1988 explică:

Deci, pana la urma mi-am luat un a4tech x7 si sunt ff multumit de el am dat 100 lei pe el de la eMAG http://www.emag.ro/......-pXL-750BK