| chirvasa a întrebat:

cine imi zice si mie niste jocuri de actiune ceva in genul call of duty sa fee ceva care merge la pentium(R) dual-core cpu e5300@2.60ghz 2 g rami astept intrebarea castigatoare "'normal ca dau funita"'

Răspuns Câştigător
| apocalypsa23 a răspuns:

Battlefield 3, counter strike global offensive, battlefield 2, Far Cry 3, Syndicate, Brothers in Arms Furious 4, Prototype 2, Prey 2,, Dead Island, Metro: Last Light

1 răspuns:
| Asseloc a răspuns:

Iti sugerez "The Punisher" sau "Nosferatu", nu sunt jocuri sofisticate dar iti vor merge bine pe acel PC.