| AndreeaM1 a întrebat:

Buna cine poate sa imi dea un gift pe oW adica "ourWorld" please ma cheama EuPisik12dec am nevoie neaparat de parul "Sala de par" sau un sutien (costum de baie) va rog mult... Dati-mi cerere de prietenie dar inainte de asta dati-mi mesaj pentru ca nu accept cererile.

2 răspunsuri:
| DianAnaid a răspuns:

Cat de des intri? Eu am cont... Poate ne vedem intr-o zi pe "ourWorld"... Vorbim.big grin

| AndreeaM1 explică:

Intru in fiecare zi sa ma adaugi la prieteni dar cum te cheama?