| gabicostil a întrebat:

BUna cine stie la jocul GTA SAN ANDREAS cand intru in joc si ies din casa nu mi se incarca bine mapa adica vad masini si oamenia uneori si copaci dar drumul si altele nu vad de ce si cum pot rezolva problema p.s. jocul e gta san andreas Bucuresti nu cel simplu funda

2 răspunsuri:
| DanielPH a răspuns:

Cerinte minime... sau GTA Prost
Baga GTA din nou si daca nu merge este de la placa video.

| Alandala16616923946 a răspuns:

Asa e, ori GTA-ul nu e bun, ori ai placa prea slaba, dar mai degraba e de la joc, ar cam trebui sa-ti mearga jocul cel putin pe minim.