| anonim_4396 a întrebat:

dupa ce am bagat masini in Gta San Andreas cu programul GGMM nu se mai vad strazile nici cladirile aproape de loc, iar masinile parca ar pluti prin aer. Jocul parca se incarca mai greu si nu se mai vede nici mapa, e imposibil de jucat! Poate sa-mi spuna cineva ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| ovidiu123432 a răspuns:

Salut, cel mai probabil nu le-ai instalat corect, incearca sa te uiti la un tutorial pe YouTube cand mai bagi alte moduri fiindca o greseala iti poate strica jocul, incerca sa-l dezinstalezi si sa-l instalezi iar si dupa cauta pe YouTube cum sa instalezi moduri si etc. si o sa ai multe tutoriale.