| i4drian a întrebat:

Buna, cine stie niște nume de clanuri in Brawl Stars? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anays5 a răspuns:

Da ce castigati frate din alea? bani cumva? va strica ochii. O sa aveti probleme grave, fara operatie nu o sa refaceti vederea.

Aveam doi vecini care stateau de dimineata pana seara pe jocul ala.Si acum se căieste, pe unul trebuie sa-l opereze, si celalalt are ceva la cap(de la telefon)si-a luat ochelari, trebuie sa ia niste pastile sa i faca injectii si sa mearga la doctor