| VranceanuTania a întrebat:

happy
Cine stie sa bage bani falsi in jocuri gen ourworld cu CHEAT ENGINE? Vreau sa imi creste-ti banii si va dau funda daca reusiti!winking
Astept mesaj aici sau mesaj privat ca sa va dau contul! big grin

5 răspunsuri:
| User2 a răspuns:

Chat engine se foloseste la jocurile de pe facebook.Nu il gasesti pe internet decat cu bani si daca il cumperi ai satisfactia cat este programul deschis.Deci nu se merita.

| VranceanuTania explică (pentru User2):

1.Ourworld e si pe facebook. straight face
2.Am Chat Engine si l-am descarcat gratis si full de pe Softonic.
3.Sti sa il folosesti? straight face

| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns (pentru VranceanuTania):

Da stiu eu sa il folosesc

| VranceanuTania explică (pentru Punct_Si_Virgula_1988):

Da-mi cerere aici te rog ca sa putem vorbi si sa iti explic ce joc vreau sa ii dai hack: https://www.facebook.com/taniaioana.vranceanu

| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns (pentru VranceanuTania):

Dai tu add ca eu nu pot sa iti dau https://www.facebook.com/punctuletzul.costin