| VranceanuTania a întrebat:

:)
Cine stie sa bage hack in ourworld de gems si coins?
Daca ma poti ajuta scrie in comentariu si da cerere aici:
https://www.facebook.com/taniaioana.vranceanu?hc_locatio n=timeline
Facebook-ul meu :D
Vorbim acolo.
Fundita celui care ma ajuta!;)

2 răspunsuri:
| B3B3MIKg a răspuns:

Nu exista asa ceva+daca ar exista ai fi fost banata hackurile nu prea exista sunt mai mult falsuri si iti baga si virusi si in plus mereu sa joci corect la jocuri

| VranceanuTania explică (pentru B3B3MIKg):

Exista cateva hack-uri... straight face
Cineva mi-a schimbat cu cheat engine valoarea de gems, dar acum nu il mai stiu cum trebuia facut... -_-'
Am vazut multe videoclipuri pe youtube si multi au spus ca le-a mers [[Lol, EPIC GENIUS!]], dar pot sa fie si fake unele.
Exista posibilitatea sa fiu banata, dar imi place sa risc... c: