| FaraNumePls a întrebat:

Cred că cineva mi-a spart contul. Când am intrat pe Facebook mi-a apărut că contul mi-a fost blocat de oarece cineva s-a conectat la Facebook-ul meu. Zicea că din nu știu ce oraș și de conectase pe Windows. Mi-am schimbat parola și cam atât. Întrebarea mea este ce as putea face? El a putut umbla prin mesajele mele sau posta ceva pe Facebook? Sau a fost dat "afara" ceva gen? Că îmi zicea că contul mi-a fost dezactivat că s-a conectat un dispozitiv necunoscut.

Răspuns Câştigător
| DrGoogle a răspuns:

Nu ti l-a spart, doar a incercat si nu a stiut parola, probabil a bagat-o de cateva ori in speranta ca o va ghici si Facebook-ul l-a blocat happy