| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Cum instalezi extensile la sims 2 deluxe?
Am sims 2 deluxe si am instalat extensia nightlife la el insa mai am mai multe extensi si nu stiu cum trebuie sa le instalez. O mana de ajutor va rog happy! Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Branza_3115 a răspuns:

Buna! Deci, iei toate expansion pack-urile care sunt:"The Sims 2 University","The Sims 2 Nightlife","The Sims 2 Holiday Party Pack" (A Stuff Pack),"The Sims 2 Open for Business","The Sims 2 Family Fun","The Sims 2 Glamour Life","The Sims 2 Pets","The Sims 2 Happy Holiday","The Sims 2 Seasons","The Sims 2 Celebration","The Sims 2 H&M","The Sims 2 Bon Voyage","The Sims 2 Teen Style","The Sims 2 Free Time","The Sims 2 Kitchen and Bath Interior Design","The SIms 2 Ikea Home","The Sims 2 Apartment Life","The Sims 2 Mansion and Garden", dezinstalezi Sims 2 Nightlife, care ai luat-o tu, si le instalezi in ordinea in care ti le-am pus. Daca in timpul instalarii te intreaba daca vrei sa updatezi jocul dai ''Yes''. Cu placere!

1 răspuns:
| AnonimaDoarTaci a răspuns:

Bine asta e ordinea, dar cum le instalez? asta nu stiu... unde dau sa le instalez?