| Bot_Alin_1992 a întrebat:

Cum o să-mi meargă GTA V?

AMD FM 4100 quad core

4 GB ram

GeForce 9600 GT 1GB

1 TB SSD

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Cam puțini rami zic eu, dar mie mi l-a dus și cu 4.
Apropo, dacă amd-ul tău (pentru ca eu nu le am cu procesoarele de la amd si cat duc ele) dacă e mai bun decât un i3 370M, cred c-o să ți-l ducă în 24+fps
Apropo din nou, dacă placa ta grafică-i mai bună decât un geforce 310M care are 2gb ram fata de al tau cu 1, poate-l duci în 30 cu ocazionale drop-uri de fps-uri.

| UnderVoltage a răspuns:

Maxim 30 fps 720p cu tot ce se poate la minim.

| DarthNiger a răspuns:

Cel putin 30 fps sigur iti merge insa doar pe grafica mica sau medie.

| gamersamp12 a răspuns:

Nu o sa iti mearga pana nu schimbi placa video. Ai nevoie de minim un GTX 650 2gb DDR5 sau un radeon 2gb ddr5.