| StefNN a întrebat:

Salut, v-as ruga foarte mult sa imi spuneti cam cu ce FPS ar merge league of legends cu aceste configuratii big grin
1.MEMORIE RAM 4 GB DDR3
2.PROCESOR INTEL CORE 2 QUAD 2, 4GHZ
`3.PLACA BAZA ASUS 5P41T LE
4.PLACA VIDEO GEFORCE 9600 GT 256 BITI 1GB DDR3
Multumesc anticipat happy dau funda

7 răspunsuri:
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Ar trebui sa mearga pe ultra cu 40-60 fps,
eu am placa video de 512 si pe medium am 60 fps deci a ta ar fi ok pentru LoL, sa imi dai mesaj daca ai vrea sa jucam intr-o zi happy

| StefNN explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Sigur, doar ca sunt silver 3.

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru StefNN):

Eu S2 XD, cum te cheama pe LoL?

| StefNN explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Si nu intentionez sa le tin pe ultra high starile, pe medium ar fi ok big grin, mai am oricum 2 laptopuri, unul cu i3 care prinde maxim 80FPS cu setarile la low si un i7 care merge constant cu 240 la max, si mai aveam si un pc prin casa pe care nu l-am mai aprins de cam 2 ani si am zis sa il fac asa de mos Nicolae laughing)

| StefNN explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Am 2 conturi, TheHawkEye2002 ( contul fratelui meu dar mi l-a dat mie laughing ) si stefysharyx

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru StefNN):

Moama, da' la saraci nu dai? laughing) cum sa ai atatea big grin, ma rog, pe lol ma cheama BestOutplayed daca vrei sa jucam caandva, problema e ca intru rar...

| GmFb_Alex_1999 a răspuns:

Intre 200-250 fps very low