| GlossyBabe a întrebat:

Buna,cum pot genera un castigator la un concurs pe facebook? Adica din 500 de participanti, cum pot alege unul? Am auzit de random.org da nu stiu cum se foloseste! A little help here please! :* Fundita!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Pina si o maimuta poate folosi random.org. Ai un generator mare si lat in dreapta sus, cu min/max valori introduse de tine, dupa care iti genereaza un numar din intervalul dat. Ce era mare filozofie?
@florinel: Mori. Daca nu intelegi limba romana, nu mai raspunde ca sa poluezi topicul degeaba.

| GlossyBabe explică (pentru KodrutZ):

laughing mersiii! ai o fundita! tongue

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu este sa nu participi la cuncursuri pe net