| CheetahQueen a întrebat:

Cum pot sa sterg mai multe email-uri deodata? Funda urgent va rog!

5 răspunsuri:
| mamoca0 a răspuns:

Bifezi casuta de deasupra mesagelor si se sterg tot cate 25-30.
Mai multe nu cred ca se pot sterge decat in TRASH \ SPAM

| Jeryko a răspuns:

In dreptul fiecarui email este o casuta micuta alba tu te duci frumushel cu mouse-ul si dai click pe ea iar ea se umple.Marchezi toate emailurile care vrei sa le stergi si dupa aceea dai pe sterge si gata. Sa nu-mi dai funda eu vreua sa te ajut nu sa milogesc. Bafta in continuarewinking

| CheetahQueen explică (pentru Jeryko):

Asta stiam si eustraight face Vroiam sa vad daca le pot marca/selecta pe toate dintr-o data.winking

| VanHelsinG007 a răspuns:

Intri pe mail si acolo ai mesajele.in dreptul lor trebuie sa existe o casuta.cauti selectare all(sau cum o fi) si ai acolo selecteza actiune>>stergere >ok.

| CrushBoy89 a răspuns:

Exact ce au spus eilaughing Nu mai am ce zicetongue
Funda?laughing