| Feelings a întrebat:

Am 2 mii si ceva de email-uri. As putea sa le sterg pe toata deodata?

Răspuns Câştigător
| Asy3 a răspuns:

Daca aflii cum sa ne spui si noua te rog.

5 răspunsuri:
| chelo0 a răspuns:

Ce 25 frate eu sterg cate 200, umbla in setari si gasesti acolo happy

| cristiiiiiii a răspuns:

Nu poti pe toate. maximul este de 25 o data

| Feelings explică:

Hei. cheloO avea dreptate happy. Intrti la setari, la mail si acolo unde scrie 25 selectati 200 si salvati happy. Ieei big grin. Multumesc cheloO!

| τττ a răspuns:

Nu poti, doar 25 odata.Ehh,cand o sa te plictisesti, mai sterge din elewinking

| mail108 a răspuns:

Nu prea cred pentru ca asa am avut si eu inca mai multe dar daca o sa te plictisesti intr-o zi o sa reusesti sa le stergi cu sicurantawinking