| 123jojo123 a întrebat:

Cum pot sa sterg lista de email-uri de la facebook?
Dau funda :3... URGENT!

Răspuns Câştigător
| AndreiTudose a răspuns:

Daca este vorba de lista de email-uri de la logare facebook incearca sa apesi pe SHIFT + DELETE si poate merge. Daca ai chrome le poti sterge pe toate uite asa:
Dai click pe cele 3 linii de sus (partea dreapta) in chrome ->Settings->Show advanced Settings->Privacy->Clear browsing data->Clear saved Autofill form data->Clear browsing data si ai terminat! Funda?

| 123jojo123 explică (pentru AndreiTudose):

Multumesc frumos! Este mai simplu asa! Funda! happy

| AndreiTudose a răspuns (pentru 123jojo123):

Dai funda? Sau ce faci? laughing

3 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

În stânga sus, în dreapta siglei Yahoo Mail, ai o căsuță în care poți să cauți anumite lucruri. Scrii acolo „facebook", dai search mail și bifezi toate e-mailurile, iar ca să-ți fie mai ușor le bifezi prin acea căsuță de deasupra tuturor în dreapta căreia scrie delete, move, spam, more