| anonim_4396 a întrebat:

Cum se joaca Counter Strike? Sa nu radeti, sunt curios sa incerc jocul si nu stiu nimic...Cum sa fac? Cand intru in joc intr'o harta nu apare nimeni...

4 răspunsuri:
| Kraxy a răspuns:

Salut!
În primul rând, nu de la New Game intrii să joci..Acolo este varianta pentru a juca cu boţii (Pe unele versiuni nu sunt nici boţi).
Pur şi simplu cauţi pe Google un server, copiezi adresa/DNS-ul, deschizi consola(Apeşi pe butonul de sub ESC: `/~) apoi scrii "connect
Apoi, când eşti pe server apeşi B(Pentru meniul de cumpărături de arme, grenăzi, pistoale, etc.) şi îţi cumperi ce ai nevoie(Dacă ai banii necesari), apoi încerci să omori inamicii.
Dacă eşti Terorist omori poliţiştii, dacă eşti Counter-Terrorist(Poliţişţi) omori teroriştii.
Baftă la 'fraguri'hee hee

| lolez a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa apesi butonul "Find Servers " Si sa selectezi de acolo un server cu playeri. Sunt diferite moduri CS[Anti si Tero pur si simplu se "lupta" joc clasic. Exista si. hns dr zm multe moduri, poti cauta pe net inf. despre ele.
Eu te-as mai putea ajuta. dar depinde in ce. Cum sa cumperi arme sau doar la intrebare asta.

| Pro2012 a răspuns:

Lasa-te de Counter si apucate de mario laughing

| MunteanuMihai a răspuns:

Pai trebuie sa-tii programezi boti daca joci cu ei.