| AlinnutSsa a întrebat:

Buna happy

cum se joaca Star Doll

thinking Mai multe detalii va rog puppy dog eyes

Merita sa il joci?

FUNDA :*

2 răspunsuri:
| iaialovely1700 a răspuns:

Iti cumperi haine, si iti faci casa. dar totusi e mai fain cu cont de membru

| Baky a răspuns:

Pai la inceput dupa ce ti-ai facut contul, primesti 3 zile la rand bani...si gata! daca vrei sa devii superstar trebuie sa platesti de pe telefon nu mai stiu cati euro :(.si dac devii superstar o sa primesti bani si o sa iti poti cumpara haine, farduri, accesori, case, mobila.etc. aici scrie mai multe :D : http://romanian-stardoll-official.blogspot.com/......atori.html