| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste metinul in care poti sa faci 125 in oras. Si de la inceput e cu nivelul 90 si ai multe arme si armuri in oras? Sincer nu mai stiu. Stiu ca am jucat dar nu imi aduc aminte cum se numeste happy. Multumesc. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| xXImAliveXx a răspuns:

HammerMt2
Iti da lvl 90 la inceput faci 125 de la NPC din oras arme noii multi playeri tot ce ai nevoie un server de nota 10+
Sper ca te-am ajutat ^_^

4 răspunsuri:
| Int3rzys a răspuns:

New world mt2, hammerMt2 amundoua sunt pvp ai arme tari la magazine faci 127 in cateva minute. Dintre cele doua ti las recomanda pe new world mt2 este mai misto ca hammer.Pe hammer este foarte mult lag si de abia mergi. Sper ca te-am ajuat. Funda?

| LeLeCakes a răspuns:

Is mai multe servere dar daca vrei denumirea PVM sau PVP! Funiditza

| LeLeCakes a răspuns:

Scuze se cheama PVM!