| anonim_4396 a întrebat:

Cunosteam mai de mult un site cu multe jocuri, ceva cu F sau cu A, nu imi mai aduc aminte.Tin minte ca in top era un joc.erai intr-un hotel, si erai o fantoma, si puteai intra in obiecte si sa le misti.si trebuia sa scoti oamenii din hotel. Deasupra era cu alb, si scria ceva cu verde, sau ceva de genu.pe margine era o grila cu jocuri scrise cu alb, pe gri. jucam asta si inca unu' cu o vulpe... fugeai si erai o vulpesi inca unul cu un lupCine stie site-ul?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Flonga.multumesc oricum...

| XxRemixGabriel2013xX a răspuns:

Friv se numea siteul
Si jocul se numea : Hunt the House

| anonim_4396 explică (pentru XxRemixGabriel2013xX):

Site-ul NU ERA FRIV! stiu toate astea cu o imbulzala de jocuri cu iconita mica...site-ul nu era friv! daca il gasesc ti-l zic.ai un punct pentru numele jocului... poate ma ajuta sa il gasesc.