| Xlove64 a întrebat:

Buna
Daca am primit keyloger prin mess si dupa mi-am schimbat parola de la mess si hi5 mai poate sa se int ceva de ex sa'mi afke iar parola de mess?
Funda

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Normal ca DA! Ceea ce ai schimbat tu la parole de mess HI5 stie si cel care ti-a trimis keylogger-ul! Cel care ti-a trimis keylogger-ul vede tot ce scrii/tastezi tu cu tastatura ->vede orice miscare a ta! In momentul cand ai facut schimbarile la parole ->el primeste un fisier text cu noile parole ale tale! Trebuie sa scapi de keylogger!

| VuLTuRU_5008 a răspuns:

Daca te mai pacaleste odatahappywinking...Ai grija cu din astea ca e ceva personal parolele...baftawinking

| SingleFlavor a răspuns:

Nu poate afla parola de Yahoo. Doar daca esti neglijent! Bafta!