| xNoNaMe a întrebat:

daca cineva ti-ar sparge contul(metin2) odata cu keyloger mai este sansa sa ti-l sparga inca o data daca l-ai trecut pe alt email si ai schimbat parola tot. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Daca inca ai keyloggeru normal ca poate sa ti-l sparga de cate ori vrea. El vede tot ce scrii. Vede ce scrii pe mes, vede si ce parola pui cand intri pe mes, vede ca scrii intrebarea asta pe TPU, etc.
Poate sa-ti fure tot din ce scrii.
Scapa intai de keylogger(ori cu antivirus, ori format windows) si dupa schimba-ti parola si email.

1 răspuns:
| vulcanus_8334 a răspuns:

Uite am avut un prieten care spargea conturi dar nea-m ampacat si cand a anceput cineva sa imi sparga contul de 87 i l-am dat lui sa faca cevca ca el avea programe de invizibilitate cont si altele daca vrei dal e mana lui ca pe mine m-a ajutat cu sinceritate ady dar daca vrei adresa lui sa te ajute uite-o ici v.comescu@yahoo.com