| Lollypop_2285 a întrebat:

Daca jucati imvu, imi dati un cont f. f bogat? Daca nu mai jucati pe el. Dar sa fie cool. Apropo sa nu veniti cu ideea ca nu stiu cechatterbox. Fiecare raspuns primeste ex.Folositor,mai bine zis un vot, dar cea mai buna, cea mai folositoare primeste funda.Ms

3 răspunsuri:
| Anndrey1234 a răspuns:

Aoleu Va Rog Eu Mult! NU II DATI NIMIC! NUMAI DE CERSIT SUNT BUNI ASTIA! daca cereai un cont bunicel pe imvu era o chestie.Tu vrei f.f. bogat. Unde se ajunge fratilor! ne ducem de rapa!

| Lollypop_2285 explică:

Pai dap.nu mai trbe am idul unui om,care e nu stiu ce al imvului, si ma face vip, ap,+crdite:Xlove struck

| Lollypop_2285 explică:

Pai dap.nu mai trbe am idul unui om,care e nu stiu ce al imvului,si ma face vip, ap, si credite