| AlexandraDaria2015 a întrebat:

Buna tpu.pe transformice, am vrut sa cumpar capsuni.am dat pe buy fraises, apoi am dat pe optiunea cu 235 capsuni (2.48 eur.).s-a deschis o pagina apoi m-a pus sa trimit sms la 1339 cu textul PASS.am trimit si am primit un mesaj pe telefon,cu un cod. am bagat codul,(eram pe mozilla) si mi-a aparut o eroare(ceva cu Adobe).nu stiu cum am reusit,dar am sarit peste eroarea aia(era ceva cu update), si mi-a aparut iarasi o eroare de la transformice:the payment has failed! error #8. straight face ce pot face? mentionez ca deja mi-a luat creditul dar n-am primit capsuni fiindca mi-a aparut eroarea aia crying.

Răspuns Câştigător
| Loredana10 a răspuns:

Cred ca da.Codul este nefolosit nimeni nu il mai are.

3 răspunsuri:
| Loredana10 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie eroarea Adoble Flash.Scrii pe google Adoble Flash si iti arata acolo pasii de instalare.

| AlexandraDaria2015 explică (pentru Loredana10):

Si mai merge sa trimit inca o data codul? ca mi-a luat deja creditul...

| Loredana10 a răspuns (pentru AlexandraDaria2015):

Cred ca da.Codul este nefolosit nimeni nu il mai are.

| CarlyXlove002 a răspuns:

Daca codul nu e folosit, e valabil big grin