| Tunaru_Adelina_1992 a întrebat:

De cateva zile mi-am amintit de jocurile din copilarie de pe PC. Erau mai multe jocuri printre care aveam si un joc cu rama sau un vierme care era intr-un labirint si manca. Imi poate spune cineva daca mai stie cum se numea? (funda) big grin

2 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Era ceva cu VVVVVVVVVVV.

Îl jucam în fiecare zi la Informatică.

Ce vremuri sad

| al3xander a răspuns:

Volfied se numeste jocul. da imi placea la nebunie, il mai jucam si acum cativa ani cand aveam windows xp si functiona, acum cu windows 7 functioneaza doar cu dosbox.