| Phercine a întrebat:

Buna!
de ce am nevoie pentru a.mi descarca jocul Subway surfers pe telefon.
Am un telefon HTC.

4 răspunsuri:
| vicky2002 a răspuns:

Daca ai sitemul de operare Android, intra in Magazinul Play si cauta jocul. Trebuie sa ai memorie sufcienta.

| Phercine explică (pentru vicky2002):

Si sistemul de operare Android de unde-l iau daca nu-l am?
Sau nu-l pot lua sau descarca? big grin

| diadosbogdanBoBo a răspuns:

Daca ai sistemul de operare androi depinde si ce versiune ai, poti sa til descarci nu neaparat de pe google play, cei mai multi acum folosesc,, Mobogenie,, chiar e bune poti descarca multe chestii.Succes! Funda?

| Orznek a răspuns:

Trebuie sa ai tel Samsung cu sistemul ala... Android, intra in magazin play si dai pe search si cauta joculwinking