| DianaaGabrielaa a întrebat:

De unde pot descarca jocul Subway Surfers pentru android, dar cand joc sa nu am nevoie de net?
Funda.

3 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

De oriunde ai descărca jocul tot ai nevoie de internet pentru Daily Challange.

Ai nevoie de internet doar o dată pe zi, când „culegi" toate literele. Toți oamenii de pe planetă au același cuvânt în fiecare zi (în fiecare zi se schimbă cuvântul). De aceea ai nevoie de internet. În rest, jocul nu are nevoie de internet.

Sper că te-am luminat.

| MadalinMarian a răspuns:

Dar la Subway Surfers nu ai nevoie de net.Il poti descarca de pe Magazin Play.

| andreistalkerromania a răspuns:

De pe Google play