| DdR a întrebat:

De ceva timp joc Fifa 07 pe GameRanger si mergea super ok, dar de cateva zile, mai precis o saptamana si ceva, merge foarte foarte sacadat in orice meci. Am instalat fifa din nou, dar nimic, tot la fel merge. Oare care e problema?

2 răspunsuri:
| bogdanbocaful a răspuns:

Poate ai prea multe pr hard, poate ai ventilatorul proccului plin de praf sau al placii video, eu am curatat ventu de la proc si merge cu 5-15 cadre mai bine...

| bogdanbocaful a răspuns:

Prietene incearca un advanced sistem care 5 freee si iti rezolva din probleme!