| gabi20166 a întrebat:

Salutare. De o saptamana si ceva, am o problema la fifa 07 online, pe gameranger. Problema e ca, dupa 10 minute din meci [secunde real ] imi merge sacadat. Placa video e una slaba, dar inainte imi mergea perfect indiferent cu cine jucam, acum, merg doar 10 secunde, am dat optiunile low si am incercat si cu programe gen razer booster, va rog sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| dorin1990 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi atat fifa cat si game ranger poate e ceva problema cu fisierul.

| gabi20166 explică (pentru dorin1990):

Am încercat, dar, degeaba. Înainte mergea perfect, acum îmi merge perfect 10 secunde după care apare lagul...