| Pupix2002 a întrebat:

De ceva timp vreau sa imi fac mai multe poze dar cu tableta.Cand deschid camera sa fac poza imi zice,, Din pacate, Galerie s-a oprit,,.Stie cineva ce se intampla? Mi-am luat si retrica si tot nu merge. Apropo am si in fata si in spate camera. Ajutati-ma va rog! Funda

Răspuns Câştigător
| Firescu_Dragos_1993 a răspuns:

Probabil este din cauza ca nu ai Card de memorie. Asa mi se intampla si mie. Daca chiar nu merge nici cu card, i.ati o aplicatie din magazin play,, cymera " care este tot o galerie, numai ca mult mai eficienta. Funda?