| mariaa333 a întrebat:

Mi-am cumparat tableta Serioux 7 inch S700TAB acum 5 zile si nu stiu de ce nu imi mai merge camera. Am facut cateva poze cu ea, dar acum cand apas pe Camera Foto imi apare Din pacate, Galerie s-a oprit! Va rog frumos sa ma ajutati daca stiti de ce nu mai se deschide!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Este o problema de soft. Du-te la service daca e in garantie pentru o resoftare. (contacteaza site-ul de unde ai cumparat-o).

| mariaa333 explică (pentru horia2012):

Problema e ca in orasul in care stau nu este un magazin cu marca Serioux sad As putea sa o trimit doar la Bucuresti.

| horia2012 a răspuns (pentru mariaa333):

Da, daca ai luat-o de acolo. Dar ar fi bine sa-i suni. Trebuie sa aiba o adresa de contact si sa le explici si tot ei iti vor spune cum sa procedezi. Dar nu sta cu ea. Sunt mai multi care au avut probleme de soft cu modelul asta si s-a rezolat foarte usor prin resoftarea ei.