| IoanaIoa1230987 a întrebat:

Nu merge retrica cu camera din spate ..de ce? :-s

6 răspunsuri:
| TurquoiseSkittle a răspuns:

Pai depinde foarte mult de formatul camerei tale, poate sa faca si din spate? Camera normala? Daca da, vezi ca e sus in coltul din dreapta o camera cu 2 sageti, de acolo se poate.

| IoanaIoa1230987 explică (pentru TurquoiseSkittle):

Cu, camera din fata merge..dar..camera din spate ( normala) nu merge...adica se vede foarte ok si cand dai sa faca poza, se face asa verde.

| TurquoiseSkittle a răspuns (pentru IoanaIoa1230987):

La Retrica? Se intampla la fel si la camera normala? Daca nu, ai incercat sa dezinstalezi si sa instalezi din nou Retrica? Daca problema persista, si se intampla la camera normala eu zic sa te duci la un profesionist. Daca e doar la Retrica, inseamna ca are ceva aplicatia.

| TurquoiseSkittle a răspuns (pentru IoanaIoa1230987):

Inseamna ca ai nevoie sa te duci la un profesionist. Poate e ceva cu camera ta ( cea normala face asa din cate am inteles ).

| IoanaIoa1230987 explică (pentru TurquoiseSkittle):

Am dezinstalat si instalat de 3 ori..Camera normala tot nu merge.dar."selfie" ( camera din fata) merge perfect

| TurquoiseSkittle a răspuns (pentru IoanaIoa1230987):

Atunci trebuie sa te duci cu el sa vezi ce are. Nu e normal sa se intample asa ceva. Funda?