| Gumiţă a întrebat:

Buna!
De curand am avut o tema la google cu o gargarita rosie pe fundal negru.
Din greseala am sters-o si nu o mai gasesc in Google Store >- Thems...Probabil este, dar la un moment dat nu mai apar imagini mari ci doar mici si nu am stat sa caut si in alea.
Ma intrebam daca ma puteti ajuta sa o gasesc... Ofer funda si voturi pozitive!
Deci pe fundal negru era o gargarita.

1 răspuns:
| xWeasel a răspuns:

Cauta pe google daca nu o gasesti pe store : ladybugg theme google chrome sau peacolo daca nu te descurci baga idu meu nevastuicool4ever@yahoo.com ca te ajut eu.