| Alin96DdD a întrebat:

de curand am schimbat windows-ul (XP) deoarece nu imi functionau majoritatea programelor. Dupa ce l-am schimbat am inceput sa imi descarc programele de care am nevoie, dar UNELE nu le pot descarca, de EX : Skype (imi arata ca mai am 1 sec pana se descarca, dar nimic ); Yahoo Messenger (il descarc, apoi in timpul intalari adica la sfarsit nu se mai termina fara sa imi afiseze o eroare ) Dau funda pentru raspunsul bun.
P.S : Nu ma corectati daca am scris gresit.

2 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Ce browser folosești?
Șterge datele de navigare de la browserul pe care îl foloseşti www.goo.gl/tgcj3
apoi deschizi Internet Explorer, mergi la Tools, la Internet Options, la Advanced și click pe Restore advanced settings și pe Reset (bifezi și ștergere/delete dacă îți apare).

Dacă tot nu funcționează încearcă să descarci de pe www.softpedia.com sau intri pe www.ninite.com bifezi programul pe care-l vrei și click pe Get installer.

| JustM3JustABoy a răspuns:

Nu e problema de la niciun browser, ai instalat windows gresit sau alte probleme de genul care au facut ca parametrii sa nu functioneze corect. Reinstaleaza, dar baga WIN 7winking