| noname18 a întrebat:

De doua saptamani am jucat un joc online si nu il mai gasesc, nu mai stiu cum se numeste. Era cu o masina si trebuia sa omori zombie. Era ceva gen Potty Racers, adica cand terminai un nivel puteai sa iti cumperi chestii pentru masina ca sa devina mai buna si sa omori mai multi zombie. Imi puteti spune, va rog, numele jocului?

6 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Du-te la "istoric" sau la "history" din browserul pe care il folosesti.

| noname18 explică (pentru ThEEmperoR):

Am cautat, inainte sa intreb si nu am gasit site-ul, deci nici jocul...Merci oricum.

| noname18 explică (pentru ThEEmperoR):

Am cautat, inainte sa intreb si nu am gasit site-ul, deci nici jocul. Multumesc oricum.

| ThEEmperoR a răspuns (pentru noname18):

Era cu o masina care trebuia sa supravietuiesti dintr-un desert cu zm? Dar daca vrei jocuri, intra pe ejocuri.ro. Cel mai popular site din Romania cu jocuri.

| noname18 explică (pentru ThEEmperoR):

Merci de pont!

| DarckAssassin a răspuns:

Earn to die